درباره نخلستان جلایر

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره نخلستان جلایر

گروه تولیدی بازرگانی نخلستان جلایر (شرکت نخلستان جلایر) در سال 1385 با هدف ایجاد یک کارخانه  فعال در تولید و بسته بندی همراه با عرضه بهترین ومرغوب ترین انواع خرمای ایران و ایجاد یک برند قابل اعتماد برای مصرف کننده با هدف صادرات در شهرستان بم تاسیس گردید. این مجموعه واقع در بزرگراه خلیج فارس شهر بم است.

هدف اصلی مدیران شرکت بازرگانی جلایر، صادرات و عرضه ی خرمای با کیفیت عالی در  بسته بندی های طراحی شده توسط بهترین طراحان ایرانی با استفاده از ماشین آلات  صنعتی نوین است.

شرکت نخلستان جلایر دارای سه واحد بسته بندی ،انبار و سردخانه های مجهز و مکانیزه است که قادر به بسته بندی روزانه 50 تن انواع خرما را دارد.این شرکت  با داشتن سردخانه ای با ظرفیت 3000 تن در فصل برداشت اقدام به خرید و ذخیره خرمای منطقه بم و سایر استانها را نموده تا صادرات و عرضه خرما در دیگر ایام سال را نیز پاسخگو باشد.

فعالیت تحت نظر کارشناسان مجرب علوم و تحقیقات بهداشت و بسته بندی های کاملا بهداشتی منجر به دریافت نشان سلامت و بهداشت واستانداردهای بین المللی برای این شرکت شده است.

شرکت نخلستان جلایر افتخار دارد که در زمینه کنترل کیفیت و سیستم های کنترل مدیریتی موفق به دریافت گواهینامه های ایزو 9001 (سیستم مدیریت کنترل کیفیت) ، ایزو 22000 (افست مواد غذایی) ، مجوز GMP ( شرایط تولید خوب) و مجوز BRC (مجوزخرده فروشی اتحادیه اروپا) از شرکت ICB ایتالیا را اخذ کند.

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم